Серж Марко. Хроніка гібридної війни

“Хроніка гібридної війни”  є першою спробою дати цільну,  об’єктивну картину військових дій на Сході України в 2014-2015 році.

“Хроніка” – не академічний труд маститого політолога, не фронтові зведення і не військові мемуари. Це опис реальних подій, реконструкція, де автор гранично чесно описує найважливіші епізоди цієї ще незавершеної війни.

В основі «Хроніки» – сотні документів і свідчень учасників( більш 500 документів та 130 інтерв’ю). Під час роботи  було максимально враховано відгуки, уточнення, зауваження бійців і командирів ЗСУ, Нацгвардії, добровольчих батальйонів і волонтерів.

Ця книга – не тільки банк спогадів для сучасників. Вона також буде корисна історикам, політологам, військовим фахівцям, які зможуть використовувати її в якості довідника.

Купити на Prom.ua

Про автора

Не журналіст, не письменник, не військовий. Звичайний цивільний – навчання, сім’я, робота спорт. З початком бойових дій став спілкуватися з військовими і ділитися тим що почув в соціальних мережах. Незабаром блогер Serg Marco став  одним з найбільш популярних хроністів гібридної війни в Україні. Багато військових, політиків і державних діячів  віддають перевагу саме його публікаціям.


Я знаю автора книги. Спілкування з ним, ті статті, які я читав, показують, що автор не женеться за сенсаційними викриттями, а дійсно розбирається в ситуації. Робота Сержа Марко – це результат спілкування з широким колом людей – безпосередніх учасників бойових дій.

Якщо порівняти його висновки і аналіз, проведений генеральним штабом, то багато в чому вони перетинаються.

Ми зацікавлені в тому, щоб якомога більше людей змогли побачити об’єктивну картину того, що відбувалося на сході України в 2014-2016 роках.

Віктор Муженко, начальник Генерального штабу Збройних Сил України.